השילוב בין משפחה לקריירה בעבודה איך את/אתה לכל הרוחות מצליח/ה לשלב בין עולם הפרטי שלך לעולם המשפחה

אנשים רבים מרגישים כי מעבר לעבודה והמשפחה הם צריכים נתיב בריחה כלשהוא, משהו שהוא רק שלהם, בלי לשמוע אמא/אבא ובלי לתת דין וחשבון על התוצאות שלי. אבל מירוץ החיים הוא תובעני וקשה והכי קל לנו לוותר על התענוגות הקטנים האלו ולדחות אותם למחר ויותר מזה, קל לסובבים אותנו לקבל אותנו ככה, כי מה יותר נוח מאשה שתמיד מטפלת בילדים או בעל שתמיד מניח ארוחת ערב חמה...

אצלנו בבית זה התחיל בבן זוגי שהתחיל ברכיבות אופניים בשבת, רטנתי והתעצבנתי בהתחלה, מה הוא נעלם ומשאיר אותי עם ילדים קטנים בבית בשבת בבוקר, אבל הוא לא ויתר ואמר שאולי כדאי שגם אני אמצא לי את נתיב הבריחה שלי,.. לקח קצת זמן עד שחברה הציעה לי לנסות לרוץ חצי מרתון...זה התחיל בפתקית על המקרר שהכתיבה את הזמנים, המהירות והמרחקים, לאט לאט זה הפך לאפליקציה ומשם זה עבר למאמנת אישית שהפכה לחברה לחיים.

אז לרגע נניח את כל התירוצים ונלמד ביחד איך אפשר לשלב את המשפחה והילדים עם נתיב הבריחה של כל אחד מאיתנו.

@ דוגמא אישית – לילדים יש חוגים שאנחנו דואגים לקחת אותם כל שבוע.
גם לאמא ואבא יש חוג שהם דואגים ללכת אליו כל שבוע.

@ תכנון זמן- כל תחילת שבוע, עברו על התכנון השבועי שלכם, תדאגו לעזרה עם הילדים ותארגנו את הבית שתוכלו לצאת בזמן לאימון/ חוג.

@ שיתוף והקשבה – הקשיבו ושתפו את בני המשפחה בתוכנית ובמטרה שהצבתם לעצמכם . לחיים אין שלט רחוק צריך לקום מהספה כדי לבחור במה שאנחנו רוצים.

עדכונים ומאמרים