גישור למתגרשים להגיע להבנות בצורה נעימה

האני מאמין שלי הוא שההורות נשארת גם כשהזוגיות נגמרת בעשור האחרון ביליתי ימים רבים וארוכים בבית המשפט. עם השנים למדתי, שכאשר נכנסים לבית המשפט אין לדעת מתי וכיצד יוצאים. לכן, כזוג העומד להתגרש עומדת בידיכם הבחירה – האם לקחת  את השליטה על התהליך ועל תוצאותיו, או מפקירים אותו בידי שופט שלא מכיר אתכם.
חשוב לי שתדעו שקיימת חלופה, שגם המערכת המשפטית מעודדת אותה – והיא תהליך גישור.

היתרונות של תהליך הגישור:


   # הוא משאיר את קבלת ההחלטות בידיים שלכם ומאפשר לכם להגיע להסכמות המדויקות לכל אחד מכם וגם לילדים, תוך התחשבות לא רק בעתיד הקרוב, אלא גם בראייה רחוקת טווח.

   # התהליך ממוקד, יעיל וחסכוני,  מאחר שהפניה לבית משפט יכולה לקחת שנים של התרוצצות וכרוכה בהוצאות גבוהות.

   # הצדדים רשאים בכל שלב להפסיק את התהליך ולחזור להליך בבית משפט.

בתום הגישור, ההסכם מנוסח משפטית ומקבל תוקף של פסק דין.
בחדר הגישור אתמוך בכם, אגלה רגישות לצרכים של כל אחד מכם, ואסייע לכם להיפרד מסערת הרגשות ולהגיע למקום של התמודדות שקולה והגיונית. אני מביאה איתי ניסיון וידע רב, שיעזרו לכם לתכנן את עתידכם, העתיד המשותף לכם ולילדיכם והעתיד הפרטי של כל אחד מכם.  

תהליך הגירושין הוא ה"לא נודע". בגישור ניתן לגשר על הלא נודע. אתם הם אלה שקובעים, את הקצב, ואת ההתאמה למשפחה שלכם. 
פרידה וגירושין, הינם תהליכים מורכבים מלאים בחששות והרבה שאלות פתוחות, על העבר, ההווה והעתיד. חדר הגישור מציף את השאלות האלה ונותן להם מקום להידברות . בעזרת הדרכה וכלים מקצועיים -רגשיים,  ניתן לפרום ולפתוח את החששות שעולים, אצלכם ביחד ועם כל אחד לחוד, תוך שימת לב לצרכים של כל הצדדים.

אני מאמינה שכל הצדדים רואים את טובת הילד, ולכן, בחדר הגישור אנחנו מעלים הצורך של הילדים בתוך תהליך הפרידה והגירושין. מה הדרך הנכון עבורם, במסגרת הנסיבות שנוצרו, לעבור את התהליך המורכב והלא פשוט של הפרידה והגירושין.

הדרכת הורים במצבי משבר

תיאום הורי

להתנהל חכם בזמן תהליכי פרידה וגירושין בין הורים