הדרכת הורים פרטנית ליווי ופתרון בעיות להורי מתבגרים וילדים עם הפרעות קשב וריכוז

הגענו לעולם ההורות מתוך מקום של הבנה וקבלה, אולם לא פעם אנחנו נתקלים באתרים יום יומיים. אתגרים אלה משתנים עם גילו של הילד, הצרכים שלו והצרכים המשפחתיים שלנו. דבר זה, מוביל לתסכול, חוסר אונים ולעיתים אף כעס והתשה.
הדרכת הורים פרטנית מבוססת על התיאוריה האדלריאנית, הינה התערבות קצרת מועד, הנותנת מענה במגוון סוגיות חינוכיות במשפחה כמו למשל: הצבת גבולות, תקשורת הורה ילד, התמודדות עם התפרצויות זעם, בניה אוירה נעימה בבית , יחסים בין אחים, התמודדות עם מתבגרים, התמודדות עם ילדים עם הפרעות קשב וריכוז, על ידי מתן כלים פרקטיים לאתגרים בהם אתם נתקלים תוך הבנת האינטראקציה המשפחתית ומתן פתרון שיוביל לתקשורת פתוחה וטובה יותר ולשינוי במשפחה כולה.

במפגשים עם ההורים אני מביאה את כל עולמות התוכן המשלבים את הידע שלי בגישור משפטים והדרכת הורים. כמלווה משפחות אני פוגשת משפחות שנמצאות במצבי משבר בכל תחומי החיים, אם זה משבר בתחום הזוגיות, ההורות, יחסים עם הילדים ובלילות ולכן בכדי ללמוד איך לנהל נכון את המשבר עלינו לאבחן, ללמוד, להפנים להטמיע את המשבר ובסופו לצעוד בדרך עצמאית.

האני מאמין שלי הוא שהשינוי בתקשורת וביחסים נעשה על ידי כל המערך המשפחתי ועל כן הדרכת ההורים ממוקדת, אישית ותואמת למערך המשפחתי.

הדרכת הורים במצבי משבר

תיאום הורי

להתנהל חכם בזמן תהליכי פרידה וגירושין בין הורים